APT-CERTA SP. Z O.O.

Ul. Wesoła 64A
34-300 Żywiec
Nr tel.: (+48) 734192215
Tel/fax: (+48) 33 8636437
Adres e-mail: poczta@apt-certa.pl


Repräsentanz c/o Metalcoop GmbH

Hansaallee 247b

40549 Düsseldorf

tel.00491721469682

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka* captcha

Andrzej Polaczek

Prezes

Tel.: (+48) 600387390

Adres e-mail: poczta@apt-certa.pl

Tomasz Polaczek

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Tel.: (+48) 508065417

Adres e-mail: tomasz.polaczek@apt-certa.pl

Andrii Voitovych

 

Adres e-mail: andrii.voitovych@apt-certa.pl

Magdalena Polaczek

Współwłaściciel

Tel.: (+48) 692039612

Adres e-mail: magdalena.polaczek@apt-certa.pl

Jerzy Dyrda

Specjalista ds. biznesu i administracji

Tel.: (+48) 604490427

Adresy e-mail:

jerzy.dyrda@apt-certa.pl,

nowyhoryzont@gmail.com

Katarzyna Sadurska

Współwłaściciel

Tel.: (+48) 734192215

Adres e-mail: katarzyna.sadurska@apt-certa.pl

Anna Orwat

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Tel.: (+48) 734192215

Adres e-mail: anna.orwat@apt-certa.pl

Ul. Wesoła 64A, Żywiec, Polska