Spawacz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APT-CERTA Sp. z o.o., działa na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec – Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.

Lokalizacja: Niemcy Hohn

Wymagania:

– Doświadczenie
– Kwalifikacje

Opis stanowiska:

Praca jaką będą musieli wykonywać spawacze:

– spawanie blach ( kręgi) o grub. 25mm, Träge HM grube 200 mm, plyta 55 mm
– spawanie w korytku , spoina 22 m dług.

Oferujemy:

Oferujemy duże wynagrodzenie do uzgodnienia.

Dane kontaktowe:
Nazwa firmy: APT-CERTA Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny: 33 863-64-37
Telefon komórkowy: 606-392-674
Adres email: poczta@apt-certa.pl
Strona www: www.apt-certa.pl