APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim, Austriackim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220), poszukuje cieśli szalukowych do pracy na terenie Austrii- Innsbruck.

Opis stanowiska pracy dla Cieśli Szalunkowego:
– Pracownik będzie wykonywać różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które będą wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu,
– Jest to oferta pracy tymczasowej,
– Praca na terenie Austrii- Innsbruck.

Wykonywane czynności:

– wykonywanie szalunków,
– wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
– łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów takich jak gwoździe, śruby, jarzma, klamry, ściski stalowe itp.
– praca na systemie DOKA- PERY.

Opis stanowiska dla Operatora dźwigu wysokościowego:

– Praca w dzwigu, w kabinie na budowie w Austrii.

Oferujemy:
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
– pracę w miłej atmosferze,
– możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym przedsiębiorstwie,
– wynagrodzenie dla cieśli 14,37 euro brutto na godzinę,
– wynagrodzenie dla operatora 15,00 euro brutto na godzinę,
– dieta 26,40 euro na dzień
– 13, 14 pensja
– buak- kasa urlopowa.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– umiejętność czytania planów
– umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, poziomych
– dyspozycyjność,
– uczciwość,
– bez nałogów,

kontakt: Adres e-mail: poczta(małpa)apt-certa.pl
Agencja czynna od poniedziałku do piatku, od 9 do 16.
Nr tel.: 734192215 Nr tel.: 508065417

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).