Dla kandydatów

Jeśli poszukujesz pracy to zgłoś do nas swoją kandydaturę.

Dokumenty dotyczące zatrudnienia na terenie Niemiec >>>

Dokumenty dotyczące zatrudnienia na terenie Austrii >>>

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, aby otrzymywać aktualne oferty pracy dopasowane do Twoich umiejętności i preferencji.

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Tel. kontaktowy*

  Szukam pracy jako*

  Data urodzenia*

  Kraj*

  Województwo*

  Miasto*

  Załącz CV*

  Akceptowane formaty: doc, docx, rtf, txt, pdf, odt, ods | do 10Mb

  Jeśli masz dodatkowe certyfikaty, dyplomy, świadectwa ukończenia kursów, możesz również je nam przesłać. Maksymalnie można załączyć 2 dokumenty.
  Załącz certyfikaty, dyplomy, świadectwa ukończenia kursów itp.

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zarówno aktualnie jak i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Apt-Certa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żywcu oraz podmiotów z nią powiązanych, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto zostałem/am poinformowany/a o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

  Przepisz kod z obrazka* captcha