APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje dla Niemieckiej firmy do pracy tymczasowej na terenie Niemiec pracowników do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny do pracy przy pielęgnacji roślin.

Praca:

– miejsce pracy: Emsbüren – Niemcy,

– pracownicy będą zaangażowani w różne procesy przy uprawie roślin. Od siewu po przygotowanie, pielęgnację i sprzedaż tych roślin ozdobnych.

– praca głównie w szklarniach (zdjęcia w załączeniu),

– firma Niemiecka zajmuje się uprawą roślin ozdobnych oraz warzyw.

Wymagania:

– uzupełniony kwestionariusz w j. niemieckim (znajduje się w zdjęciach, jest możliwość przesłania go w pdf po wcześniejszym skontaktowaniu się z agencją),

– wymagana znajomość j. angielskiego na pozomie A1 (podstawowy)

– mile widziane doświadczenie,

– uczciwość,

– dyspozycyjność,

– własne obuwie ochronne,

– bez nałogów.

Oferujemy:

– 40 – godzinny, tygodniowy czas pracy. Jest możliwość pracy w nadgodzinach.

– wynagrodzenie wynosi 10,25 euro brutto na godzinę. Wynagrodzenie jest przekazywane na konto bankowe nie później niż 15-go dnia każdego miesiąca. W razie potrzeby wypłacana zaliczka (200euro) po pierwszym tygodniu pracy. Dodatkowo gwarantujemy 5 dni płatnego urlopu po przepracowaniu 3 miesięcy.

– zakwaterowanie zapewnia strona Niemiecka, odpłatnie 210 euro miesięcznie. Wspomniana opłata będzie potrącane z wynagrodzenia pracownika. Komfortowe mieszkanie ( zdjęcia w załączeniu) znajduje się obok zakładu pracy. Pokoje są 2-3 osobowe. W każdym pokoju jest oddzielna łazienka i kuchnia,

– umowę o pracę na niemieckich warunkach,

– ubezpieczenie medyczne w razie potrzeby (1 euro / dzień),

– organizacja wycieczek,

– wniosek o nadanie numeru identyfikacji podatkowej.

kontakt:

Adres e-mail: poczta(małpa)apt-certa.pl

Agencja czynna od poniedziałku do piątku, od 9 do 16.

Nr tel.: 734192215

Nr tel. : 508065417

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez APT-CERTA Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą Żywcu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e- mail: pne osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu rozpoczęcia regulacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu rozpoczęcia pierwszej rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu zgłoszenia.Twoje dane osobowe przekażemy do wyspecjalizowanej jedności zajmującej się outsourcingiem księgowo – kadrowym.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail